Вентиляція в Івано-Франківську

Вентиляція - це заміна повітря в приміщеннях зовнішнім чистим повітрям з метою створення сприятливого для здоровя людей середовища.

Вентиляцію класифікують на наступні види:

  • природна вентиляція;
  • механічна вентиляція або примусова;
  • припливна і витяжна вентиляція;
  • канальна та безканальна;
  • локальна та спільнообмінна вентиляція;

Природна або штучна -продуктивність природної вентиляції безпосередньо залежить від таких природних чинників, як різниця температур зовнішнього і внутрішнього повітря, напряму і сили вітру, різниці тиску. Переваги такої вентиляціі дешевизна системи і простота облаштування.

Механічна вентиляція - або можна її ще назвати штучною, це така вентиляція, коли використовується устаткування і прилади, що дозволяє подавати повітря або видаляти його на значні відстані в необхідній кількості.

Витяжна вентиляція- відповідає за видалення забрудненого, відпрацьованого повітря. Припливна вентиляція навпаки, подає свіже зовнішнє повітря з вулиці в приміщення.

Місцева або загальнообмінна - може забезпечувати приплив чистого повітря (заздалегідь очищеного і підігрітого) до певних місць. І навпаки, місцева витяжна вентиляція видаляє повітря від певних місць з найбільшою концентрацією шкідливих домішок в повітрі. Загальнообмінна вентиляція-використовується також для зменшення концентрації шкідливих домішок в повітрі, не видалених місцевою витяжною і загальнообмінною витяжною системою.

Наша компанія проводить продаж і монтаж систем вентиляції і кондиціювання побутових і промислових приміщень (приватні будинки, офіси, промислові обєкти, заклади харчування, приватні садочки та ін.)

Працюємо в Івано-Франківську та Івано-Франківській області.

Здійснюєм усі заміри і розрахунки вентиляційних систем і систем кондиціювання з дотриманням усіх технічних вимог, які згодом надаємо Вам у вигляді проекта, з повним переліком необхідної документації та обладнання.

Наші кваліфіковані спеціалісти гарантують швидке і якісне виконання робіт будь якої складності, обслуговування і ремонт систем вентиляції, про що свідчить великий обсяг виконаних нами робіт.

Зробіть свій вибір у компанії ClimatShop!

 Показано з 1 по 15 із 255 (всього 17 сторінок)