Про компанію

СlimatShop — це  компанія, яка знає все про кліматичне обладнання. Додай в своє життя комфорту.

Ми знаємо, як зробити вам ... холодно, так, щоб ви не захотіли нікуди виходити з дому в виснажливу спеку, комфортно почувати себе на роботі, в кінотеатрі, у ресторані.

Ми можемо запропонувати хороший вибір кліматичної техніки за вигідною ціною, яка зігріє будинок в холодну пору року і зробить його по-справжньому затишним, а ваш настрій — розслабленим.

Ми розуміємо, як же це здорово — дихати чистим і свіжим повітрям, немов ви перенеслися зі свого помешкання до підніжжя Альп.

Якщо ви хочете створити у себе справжній оазис комфорту, тоді продукція ClimatShop саме те, що вам потрібно. У нашому інтернет-магазині представлений великий вибір кліматичної техніки від провідних виробників США, Європи, Японії і Китаю, а також Південної Кореї. Щоб вам було легше вибрати необхідний товар, консультанти та інженери допоможуть зорієнтуватися в асортименті і придбати саме ту кліматичну техніку, яка максимально підходить під всі вимоги.

Великий вибір кліматичних систем: тільки найкраща техніка

Ми працюємо, щоб запропонувати вам найкраще:

  • Ми готові відповісти на всі запитання та надати консультації по телефону або в повідомленні. Ми не просто пропонуємо і продаємо , монтуємо і обслуговуємо кліматичну техніку: ми намагаємося потрапити в яблучко і врахувати всі побажання.
  • Знаємо, як змонтувати якісну кліматичну установку так, щоб вона прослужила вам довгий час. Наші фахівці регулярно відвідують курси та семінари удосконалення кваліфікації, і можуть виконати монтаж всіляких систем будь-якого рівня складності. Ми також пропонуємо повний комплекс послуг сервісного, гарантійного та післягарантійного обслуговування.
  • Пропонуємо величезний вибір різних кліматичних систем для житлових, побутових, виробничих, комерційних та інших приміщень. Ми співпрацюємо безпосередньо з виробниками і  можемо дозволити собі здивувати наших клієнтів привабливою ціною, в комплекті з якою йде не менш приваблива офіційна гарантія на будь-яке кліматичне обладнання.

Хочете переконатися в цьому самі? Телефонуйте нам за номерами 050 91 00 998 та 067 91 00 998. Ми раді кожному нашому клієнту!