Опалення в Івано-Франківську

Існує кілька типів систем, що використовуються для забезпечення тепла в будинку, і в межах кожного широкого типу існує безліч варіацій. Деякі  системи опалення мають спільні компоненти з охолоджувальним обладнанням будинку, а деякі системи забезпечують як опалення, так і охолодження. За цією ознакою всі системи опалення можна розділити на такі види:

-Водяні системи опалення(системи в яких використовують рідкий теплоносій(вода,антифриз).Сьогодні ці системи є найпоширенішими;

-Повітряні системи опалення(це системи в яких основний теплоносій це гаряче повітря,яке подається зразу в приміщення)

-Електричні системи опалення(нагрів повітря проводиться безпосередньо від опалювальних пристроїв)

-Парова система ( в котлі відбувається нагрів води до температури кипіння, а пара, що утворилася надходить в радіатори. Далі пара конденсується в рідину і повертається назад в котел.)

Наша компанія ClimatShop спроектує і встановить оптимальну для вас конфігурацію системи опалення, яка дасть максимальний ефект від використання енергоносіїв.

Здійснюєм усі заміри і розрахунки систем опалення з дотриманням усіх технічних вимог, які згодом надаємо Вам у вигляді проекта, з повним переліком необхідної документації та обладнання.

Наші кваліфіковані спеціалісти гарантують швидке і якісне виконання робіт будь якої складності, обслуговування і ремонт систем опалення, про що свідчить великий обсяг виконаних нами робіт.Показано з 1 по 15 із 168 (всього 12 сторінок)