Обслуговування

Прайс-лист

на обслуговування кондиціонерів:

Сервісне обслуговування кондиціонера спліт-системи настінного типу «07» - «24» (до 7,0 кВт) 500 грн.
Сервісне обслуговування кондиціонера спліт-системи настінного типу «24» - «36» (від 7,0 кВт) 600 грн.
Заправка фреоном R-22 спліт-системи настінного типу «07» - «24» (до 7,0 кВт) 430 грн.
Заправка фреоном R-22 спліт-системи настінного типу «24» - «36» (від 7,0 кВт) 530 грн.
Заправка фреоном R-410A спліт-системи настінного типу «07» - «24» (до 7,0 кВт) 530 грн.
Заправка фреоном R-410A спліт-системи настінного типу «24» - «36» (від 7,0 кВт) 750 грн.
Виїзд в межах м.Івано-Франківськ 50 грн.
Виїзд за межі м.Івано-Франківськ (в одну сторону) 7 грн./км
Послуги автовишки в межах м.Івано-Франківськ 550 грн/год

Загальний порядок обслуговування кондиціонерів наступний:

  • Діагностика;
  • Перевірка та чистка теплообмінника зовнішнього і внутрішнього блоків;
  • Перевірка та чистка фільтрів, випарника, конденсатора;
  • Перевірка та промивка дренажної системи кондиціонера;
  • Вимірювання температури вихідного потоку;
  • Вимірювання робочого тиску в системі;
  • Діагностика витоку фреону;
  • Перевірка електричних з'єднань;
  • Перевірка і відновлення теплоізоляції фреонової магістралі;
  • Консультація;

Відомо, що більшість кондиціонерів встановлюються в квартирах, офісах, магазинах. Тобто, експлуатуються в міських умовах. Через це вони піддаються різним забрудненням. В результаті знижується ефективність роботи кондиціонера, збільшується навантаження на компресор ( і автоматично знижується термін його служби). Також створюється сприятливе середовище для розмноження шкідливих грибків.

На жаль,часто зустрічається думка: "Навіщо чистити кондиціонер , якщо він і так добре працює"? Але, важливо розуміти, що через фільтри і систему в цілому пропускається величезний об'єм повітря, яке містить в собі пил, бактерії, різні мікроорганізми, що, відповідно, залишаються на деталях кондиціонерів, якщо не проводити очистку. А з часом, чим більше всередині пристрою накопичується таких шкідливих часток, то кондиціонер, замість того, щоб очищати повітря, буде з більшою концентрацією його забруднювати. Крім вище сказаного збір пилу всередині пристрою призводить до його перегрівання, що може привести до поломки кондиціонера, а також збільшити споживання електроенергії. Тому, термін служби і якість роботи пристрою, а також здоров'я оточуючих залежить від того, як часто проводиться обслуговування кондиціонера.

Як почистити кондиціонер , щоб зберегти ефективність функціонування техніки і запобігання поломок в ній? Проводиться це за допомогою спеціальних хімічних речовин і води. Фахівці сходяться на думці, що таку процедуру необхідно проводити не рідше 2-х разів у рік. Вона не займає багато часу і не заподіє зайвих незручностей. Внутрішній блок обробляється хімією для дезінфекції, а зовнішній блок очищається від пуху, пилу і можливих пошкоджень. Регулярне чищення вашого кондиціонера в рази продовжить термін його експлуатації і заощадить значні кошти на його ремонт.

Сервісне обслуговування кондиціонерів виконується в профілактичних цілях. За допомогою даної послуги оперативно виявляються і запобігаються передчасні поломки, що економить ваш бюджет. Також ви позбавляєтеся від зайвого клопоту, оскільки можете розраховувати на стабільну, безперебійну і ефективну роботу кліматичної техніки.

Як правило, виробники рекомендують проводити сервіс кондиціонерів 2 рази на рік: навесні і восени, якщо кондиціонер змонтований в приміщеннях побутового призначення. Але точна кількість сервісних обслуговувань підбирається для кожного клієнта в індивідуальному порядку.

Особливості процесу залежать від стану техніки та інших індивідуальних нюансів.

Працюючи з нами, ви отримуєте наступні переваги:

Професійний сервіс.

Діагностичні та ремонтні роботи виконують люди, які мають відповідні сертифікати. Ми укладаємо договір на виконання робіт, який підписує клієнт і погоджується із запропонованими роботами.

Фіксована вартість.

Підписуючи договір, ви не тільки отримуєте необхідні роботи з технічного обслуговування, але й сплачуєте за них відповідну суму, вказану відразу. Це допомагає вам планувати свій бюджет і не хвилюватись через зміни у тарифних планах.

Гарантія якості.

Після очищення, заправки та дрібного ремонту, ви отримуєте гарантію на виконані роботи. Якщо у вказаний термін виникають будь-які несправності, пов'язані із попереднім ремонтом, ми усунемо їх безкоштовно.