Монтаж вентиляційних систем

Монтаж  вентиляції - важлива частина облаштування  промислових  об’єктів, житлових, побутових, комерційних, виробничих та інших приміщень. Непомітна система видаляє вуглекислий газ, пил, дрібні частинки сміття, одночасно наповнюючи приміщення свіжим повітрям. Створюючи  таким чином комфортні умови.

Компанія ClimatShop надає послуги монтажу систем вентиляції, повітряного опалення та кондиціонування будь-якої складності, враховуючи побажання замовника та вимоги діючих нормативних документів. Ми виконуємо монтажні роботи як у м. Івано-Франківськ, так і в інших населених пунктах Івано-Франківської області,  у житлових, побутових, комерційних, промислових, та інших типах  приміщень.

Наша компанія виконує профілактичне обслуговування систем  та  ремонтні  роботи ( за необхідності).

Компанія ClimatShop проектує  і встановлює наступні системи примусової вентиляції:

Припливна.

Найпростіший варіант. Для створення якої використовують вентилятори і невеликі системи, що забезпечують приплив свіжого повітря до приміщення. Головна перевага  припливної вентиляції - низька вартість. Роботи виконуються впродовж  2-3 діб. Недолік системи – зниження  температури  у приміщенні  в  холодну пору року. Рекомендується встановлювати  на складах, у сховищах і гаражних приміщеннях.

Витяжна.

Примусова система вентиляції  що швидко очищує повітря від вуглекислого газу та дрібних часточок пилу. До її переваг відносять можливість нагрівання повітря і невисоку вартість. Використовується  в житлових будівлях, невеликих комерційних приміщеннях (приватні кабінети, магазини, тощо).

Припливно-витяжна.

Забезпечує  швидку циркуляцію повітря в приміщенні. Тепловий обігрівач підтримує  постійну температуру при  середніх затратах електроенергії. Швидке встановлення і низька вартість роблять цю систему популярною серед клієнтів. Ми рекомендуємо використовувати її  на  промислових складах, в магазинах, автомайстернях...

Припливно-витяжна з рекуперацією тепла .

Найбільш сучасна система, що перетворює  енергію виведеного повітря. Вона  дозволяє  охолодити чи нагріти повітря  в приміщенні з мінімальними затратами енергії. Недоліком  системи є складність монтажу  та висока вартість. Встановлюється в аграрних комплексах, на фермах та виробництвах.

 

Незалежно від  Вашого вибору, наші спеціалісти  проведуть  установку і нададуть консультацію  щодо подальшої експлуатації системи.

Ціна на монтаж системи вентиляції та повітряного опалення залежить від безлічі факторів. 

За детальною консультацією щодо вибору варіанту системи,  вартості  монтажу та інших робіт звертайтесь за номером :

(050)-900-21-81 

(098)-640-45-67

або електронну пошту teko.if@ukr.net